SIT1602BCU8-33S
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT1602BCU8-33S s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SIT1602BCU8-33S |
|---|---|
| Výrobce | SiTime |
| Popis | OSC PROG LVCMOS 3.3V 20PPM STBY |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | SIT1602BCU8-33S | Výrobce | SiTime |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC PROG LVCMOS 3.3V 20PPM STBY | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 86184 pcs | Datový list | SiT1602B Programmable Part Number GuideSiT1602B |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | XO (Standard) | Spread Spectrum šířky pásma | - |
| Velikost / Rozměry | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) | Série | SiT1602 |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | 4-SMD, No Lead |
| Výstup | LVCMOS | Provozní teplota | -20°C ~ 70°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška | 0.039" (1.00mm) |
| Funkce | Standby (Power Down) | Frekvenční stabilita (celkem) | ±20ppm |
| Frekvenční stabilita | - | Detailní popis | XO (Standard) LVCMOS 3.57MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead |
| Proud - Supply (Max) | 4.5mA | Proud - Supply (Vypnout) (Max) | 4.3µA |
| Základní rezonátor | MEMS | K dispozici Frekvenční rozsah | 3.57MHz ~ 77.76MHz |