SIT1618AAA2-30N
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT1618AAA2-30N s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SIT1618AAA2-30N |
|---|---|
| Výrobce | SiTime |
| Popis | OSC MEMS |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SIT1618AAA2-30N | Výrobce | SiTime |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC MEMS | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 9902 pcs | Datový list | Field Programmable Oscillator DatasheetSiT1618 |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 3V |
| Typ | XO (Standard) | Spread Spectrum šířky pásma | - |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | Série | SiT1618 |
| Paket / krabice | 4-SMD, No Lead | Výstup | LVCMOS, LVTTL |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Výška | 0.030" (0.76mm) | Funkce | - |
| Frekvenční stabilita (celkem) | - | Frekvenční stabilita | ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm |
| Detailní popis | XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 3V 4-SMD, No Lead | Proud - Supply (Max) | 4.5mA |
| Základní rezonátor | MEMS | K dispozici Frekvenční rozsah | 7.3728MHz ~ 48MHz |