domů > produkty > Krystaly, oscilátory, rezonátory > Programovatelné oscilátory > SIT1618AAB2-18N
SIT1618AAB2-18N
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT1618AAB2-18N s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SIT1618AAB2-18N
Výrobce SiTime
Popis OSC MEMS
(v amerických dolarech)
1 pcs
Product parameter
Part Number SIT1618AAB2-18N Výrobce SiTime
Popis OSC MEMS Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 9953 pcs Datový list Field Programmable Oscillator DatasheetSiT1618
Kategorie Krystaly, oscilátory, rezonátory Napětí - Supply 1.8V
Typ XO (Standard) Spread Spectrum šířky pásma -
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Série SiT1618
hodnocení - programovatelný Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Paket / krabice 4-SMD, No Lead Výstup LVCMOS, LVTTL
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Výška 0.030" (0.76mm) Funkce -
Frekvenční stabilita (celkem) - Frekvenční stabilita ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm
Detailní popis XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 4mA
Základní rezonátor MEMS K dispozici Frekvenční rozsah 7.3728MHz ~ 48MHz