SIT2025BATS1-18N
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT2025BATS1-18N s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SIT2025BATS1-18N |
|---|---|
| Výrobce | SiTime |
| Popis | OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
Product parameter
| Part Number | SIT2025BATS1-18N | Výrobce | SiTime |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 19065 pcs | Datový list | SiT2025B |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 1.8V |
| Typ | XO (Standard) | Spread Spectrum šířky pásma | - |
| Velikost / Rozměry | 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm) | Série | SIT2025B |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | SC-74A, SOT-753 |
| Výstup | LVCMOS | Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška | 0.057" (1.45mm) |
| Funkce | - | Frekvenční stabilita (celkem) | ±20ppm |
| Frekvenční stabilita | ±20ppm | Detailní popis | XO (Standard) LVCMOS 115.2MHz ~ 137MHz Programmable Oscillator 1.8V SC-74A, SOT-753 |
| Proud - Supply (Max) | 6mA | Základní rezonátor | MEMS |
| K dispozici Frekvenční rozsah | 115.2MHz ~ 137MHz |