SIT3807AI-G-25NH
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT3807AI-G-25NH s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SIT3807AI-G-25NH |
|---|---|
| Výrobce | SiTIME |
| Popis | OSC PROG LVCMOS 2.5V 25PPM SMD |
Product parameter
| Part Number | SIT3807AI-G-25NH | Výrobce | SiTIME |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC PROG LVCMOS 2.5V 25PPM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 34888 pcs | Datový list | SIT3807 Part Number GuideSiT3807 Datasheet |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Typ | MEMS VCXO |
| Spread Spectrum šířky pásma | - | Velikost / Rozměry | 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm) |
| Shell Style | 2.5V | Série | SiT3807 |
| Stav RoHS | Bulk | hodnocení | - |
| Polarizace | 4-SMD, No Lead | Výstup | - |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní číslo výrobce | SIT3807AI-G-25NH |
| Výška | 0.031" (0.79mm) | Frequency Tolerance | ±25ppm |
| Frekvenční stabilita (celkem) | 1.544MHz ~ 49.152MHz | Frekvence - Výstup 1 | - |
| Frekvence - Center | - | Rozšířený popis | 1.544MHz ~ 49.152MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 2.5V 33mA |
| Popis | OSC PROG LVCMOS 2.5V 25PPM SMD | Proud - Supply (Max) | LVCMOS, LVTTL |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | 33mA | K dispozici Frekvenční rozsah | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |