SIT3808AI-D-18SH
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT3808AI-D-18SH s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SIT3808AI-D-18SH |
|---|---|
| Výrobce | SiTIME |
| Popis | OSC PROG LVCMOS 1.8V STBY 10PPM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | SIT3808AI-D-18SH | Výrobce | SiTIME |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC PROG LVCMOS 1.8V STBY 10PPM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 32378 pcs | Datový list | SIT3808 Part Number GuideSiT3808 Datasheet |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Typ | MEMS VCXO |
| Spread Spectrum šířky pásma | - | Velikost / Rozměry | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Shell Style | 1.8V | Série | SiT3808 |
| Stav RoHS | Bulk | hodnocení | - |
| Polarizace | 6-SMD, No Lead | Výstup | Standby |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní číslo výrobce | SIT3808AI-D-18SH |
| Výška | 0.039" (1.00mm) | Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Frekvenční stabilita (celkem) | 1MHz ~ 80MHz | Frekvence - Výstup 1 | 10µA |
| Frekvence - Center | - | Rozšířený popis | 1MHz ~ 80MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V 31mA Standby |
| Popis | OSC PROG LVCMOS 1.8V STBY 10PPM | Proud - Supply (Max) | LVCMOS, LVTTL |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | 31mA | K dispozici Frekvenční rozsah | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |