SIT3809AI-2-18SH
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT3809AI-2-18SH s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SIT3809AI-2-18SH |
|---|---|
| Výrobce | SiTime |
| Popis | OSC PROG LVCMOS 1.8V 10PPM STBY |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
Product parameter
| Part Number | SIT3809AI-2-18SH | Výrobce | SiTime |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC PROG LVCMOS 1.8V 10PPM STBY | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 1.8V |
| Typ | VCXO | Spread Spectrum šířky pásma | - |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | Série | SiT3809 |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | 4-SMD, No Lead |
| Výstup | LVCMOS, LVTTL | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška | 0.031" (0.79mm) |
| Funkce | Standby | Frekvenční stabilita (celkem) | - |
| Frekvenční stabilita | ±10ppm | Detailní popis | VCXO LVCMOS, LVTTL 80MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 4-SMD, No Lead |
| Proud - Supply (Max) | 33mA | Proud - Supply (Vypnout) (Max) | 10µA |
| Základní rezonátor | MEMS | K dispozici Frekvenční rozsah | 80MHz ~ 220MHz |