SIT3821AI-2DF-33EM25.000000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT3821AI-2DF-33EM25.000000T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SIT3821AI-2DF-33EM25.000000T |
|---|---|
| Výrobce | SiTime |
| Popis | OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SIT3821AI-2DF-33EM25.000000T | Výrobce | SiTime |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 6293 pcs | Datový list | SIT3821 Datasheet |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | VCXO | Velikost / Rozměry | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Série | SiT3821 | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 6-SMD, No Lead |
| Výstup | LVDS | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Funkce | Enable/Disable | Frekvenční stabilita | ±10ppm |
| Frekvence | 25MHz | Detailní popis | 25MHz VCXO LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead |
| Proud - Supply (Max) | 55mA | Proud - Supply (Vypnout) (Max) | 35mA |
| Základní rezonátor | MEMS | Rozsah absolutního zatažení (APR) | ±10ppm |