SIT3822AC-1DF-33EB625.000000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT3822AC-1DF-33EB625.000000T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SIT3822AC-1DF-33EB625.000000T |
|---|---|
| Výrobce | SiTime |
| Popis | OSC XO 3.3V 625MHZ OE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SIT3822AC-1DF-33EB625.000000T | Výrobce | SiTime |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC XO 3.3V 625MHZ OE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2216 pcs | Datový list | SIT3822 Datasheet |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | VCXO | Velikost / Rozměry | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Série | SiT3822 | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 6-SMD, No Lead |
| Provozní teplota | -20°C ~ 70°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | 0.039" (1.00mm) | Funkce | Enable/Disable |
| Frekvenční stabilita | ±10ppm | Frekvence | 625MHz |
| Detailní popis | 625MHz VCXO LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead | Proud - Supply (Max) | 69mA |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | 35mA | Základní rezonátor | MEMS |