SIT5000AI-GC-28N0-40.000000X
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT5000AI-GC-28N0-40.000000X s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SIT5000AI-GC-28N0-40.000000X |
|---|---|
| Výrobce | SiTime |
| Popis | OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 250 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SIT5000AI-GC-28N0-40.000000X | Výrobce | SiTime |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 45102 pcs | Datový list | SiT5000 |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 2.8V |
| Typ | TCXO | Velikost / Rozměry | 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm) |
| Série | SiT5001 | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 4-SMD, No Lead |
| Výstup | LVCMOS | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.032" (0.80mm) | Funkce | - |
| Frekvenční stabilita | - | Frekvence | 40MHz |
| Detailní popis | 40MHz TCXO LVCMOS Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead | Proud - Supply (Max) | 33mA |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | 31mA | Základní rezonátor | MEMS |