domů > produkty > Krystaly, oscilátory, rezonátory > Programovatelné oscilátory > SIT8008BCR8-28S
SIT8008BCR8-28S
SIT8008BCR8-28S
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT8008BCR8-28S s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SIT8008BCR8-28S
Výrobce SiTime
Popis OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM STBY
Product parameter
Part Number SIT8008BCR8-28S Výrobce SiTime
Popis OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM STBY Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Krystaly, oscilátory, rezonátory Napětí - Supply 2.8V
Typ XO (Standard) Spread Spectrum šířky pásma -
Velikost / Rozměry 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Série SiT8008B
hodnocení - programovatelný Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Obal Bulk Paket / krabice 4-SMD, No Lead
Výstup LVCMOS Provozní teplota -20°C ~ 70°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška 0.039" (1.00mm)
Funkce Standby Frekvenční stabilita (celkem) ±20ppm
Frekvenční stabilita - Detailní popis XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V Standby 4-SMD, No Lead
Proud - Supply (Max) 4.5mA Proud - Supply (Vypnout) (Max) 4.3µA
Základní rezonátor MEMS K dispozici Frekvenční rozsah 1MHz ~ 110MHz