domů > produkty > Krystaly, oscilátory, rezonátory > Programovatelné oscilátory > SIT8008BIB7-33E
SIT8008BIB7-33E
SIT8008BIB7-33E
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT8008BIB7-33E s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SIT8008BIB7-33E
Výrobce SiTime
Popis OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS SMD
Product parameter
Part Number SIT8008BIB7-33E Výrobce SiTime
Popis OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Krystaly, oscilátory, rezonátory Napětí - Supply 3.3V
Typ XO (Standard) Spread Spectrum šířky pásma -
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Série SiT8008B
hodnocení - programovatelný Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Obal Tube Paket / krabice 4-SMD, No Lead
Výstup LVCMOS Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška 0.031" (0.79mm)
Funkce Enable/Disable Frekvenční stabilita (celkem) ±20ppm
Frekvenční stabilita - Detailní popis XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Proud - Supply (Max) 4.5mA Proud - Supply (Vypnout) (Max) 4.2mA
Základní rezonátor MEMS K dispozici Frekvenční rozsah 1MHz ~ 110MHz