SIT8208AI-8-33E
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT8208AI-8-33E s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SIT8208AI-8-33E |
|---|---|
| Výrobce | SiTime |
| Popis | OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 20PPM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | SIT8208AI-8-33E | Výrobce | SiTime |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 20PPM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | XO (Standard) | Spread Spectrum šířky pásma | - |
| Velikost / Rozměry | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) | Série | SiT8208 |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | 4-SMD, No Lead |
| Výstup | LVCMOS, LVTTL | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška | 0.039" (1.00mm) |
| Funkce | Enable/Disable | Frekvenční stabilita (celkem) | - |
| Frekvenční stabilita | ±20ppm | Detailní popis | XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 80MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Proud - Supply (Max) | 33mA | Proud - Supply (Vypnout) (Max) | 33mA |
| Základní rezonátor | MEMS | K dispozici Frekvenční rozsah | 1MHz ~ 80MHz |