domů > produkty > Krystaly, oscilátory, rezonátory > Programovatelné oscilátory > SIT8918AEL2-33S
SIT8918AEL2-33S
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT8918AEL2-33S s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SIT8918AEL2-33S
Product parameter
Part Number SIT8918AEL2-33S Výrobce SiTime
Popis OSC MEMS Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 8842 pcs Datový list Field Programmable Oscillator DatasheetSIT8918A Datasheet
Kategorie Krystaly, oscilátory, rezonátory Napětí - Supply 3.3V
Typ XO (Standard) Spread Spectrum šířky pásma -
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Série SiT8918
hodnocení - programovatelný Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Paket / krabice 4-SMD, No Lead Výstup LVCMOS
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Výška 0.032" (0.80mm) Funkce Standby
Frekvenční stabilita (celkem) - Frekvenční stabilita ±20ppm
Detailní popis XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 4-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 4.7mA
Proud - Supply (Vypnout) (Max) 8.5µA Základní rezonátor MEMS
K dispozici Frekvenční rozsah 1MHz ~ 110MHz