domů > produkty > Krystaly, oscilátory, rezonátory > Programovatelné oscilátory > SIT8920AMB7-25N
SIT8920AMB7-25N
SIT8920AMB7-25N
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT8920AMB7-25N s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SIT8920AMB7-25N
Výrobce SiTime
Popis OSC MEMES
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Part Number SIT8920AMB7-25N Výrobce SiTime
Popis OSC MEMES Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 23777 pcs Datový list New B Revision from A FAQsSiT8920A Datasheet
Kategorie Krystaly, oscilátory, rezonátory Napětí - Supply 2.5V
Typ XO (Standard) Spread Spectrum šířky pásma -
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Série SiT8920
hodnocení - programovatelný Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Paket / krabice 4-SMD, No Lead Výstup LVCMOS
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Výška 0.032" (0.80mm) Funkce -
Frekvenční stabilita (celkem) - Frekvenční stabilita ±20ppm
Detailní popis XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 4.2mA
Základní rezonátor MEMS K dispozici Frekvenční rozsah 1MHz ~ 110MHz