SIT8920BMA3-33S
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT8920BMA3-33S s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SIT8920BMA3-33S |
|---|---|
| Výrobce | SiTime |
| Popis | OSC MEMES |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
Product parameter
| Part Number | SIT8920BMA3-33S | Výrobce | SiTime |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC MEMES | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 18531 pcs | Datový list | Field Programmable Oscillator DatasheetSIT8920B |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | XO (Standard) | Spread Spectrum šířky pásma | - |
| Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) | Série | SiT8920B |
| Paket / krabice | 4-SMD, No Lead | Výstup | LVCMOS |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Výška | 0.032" (0.80mm) | Funkce | Standby |
| Frekvenční stabilita (celkem) | - | Frekvenční stabilita | ±20ppm |
| Detailní popis | XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 4-SMD, No Lead | Proud - Supply (Max) | 4.7mA |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | 8.5µA | Základní rezonátor | MEMS |
| K dispozici Frekvenční rozsah | 1MHz ~ 110MHz |