SIT8921AMB3-25S
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT8921AMB3-25S s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SIT8921AMB3-25S |
|---|---|
| Výrobce | SiTime |
| Popis | OSC MEMS |
Product parameter
| Part Number | SIT8921AMB3-25S | Výrobce | SiTime |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC MEMS | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 15188 pcs | Datový list | Field Programmable Oscillator DatasheetSiT8921B |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 2.5 V ~ 3.3 V |
| Typ | XO (Standard) | Spread Spectrum šířky pásma | - |
| Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) | Série | SiT8921A |
| Obal | - | Paket / krabice | 4-SMD, No Lead |
| Výstup | LVCMOS | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška | 0.031" (0.80mm) |
| Funkce | Enable/Disable, Standby | Frekvenční stabilita (celkem) | - |
| Frekvenční stabilita | ±20ppm | Detailní popis | XO (Standard) LVCMOS 119.342001MHz ~ 137MHz Programmable Oscillator 2.5 V ~ 3.3 V Enable/Disable, Standby 4-SMD, No Lead |
| Proud - Supply (Max) | 8mA | Základní rezonátor | MEMS |
| K dispozici Frekvenční rozsah | 119.342001MHz ~ 137MHz |