SIT8924BAB3-18E
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT8924BAB3-18E s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SIT8924BAB3-18E |
|---|---|
| Výrobce | SiTime |
| Popis | OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 20PPM |
Product parameter
| Part Number | SIT8924BAB3-18E | Výrobce | SiTime |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 20PPM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 1.8V |
| Typ | XO (Standard) | Spread Spectrum šířky pásma | - |
| Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) | Série | SiT8924B |
| Paket / krabice | 4-SMD, No Lead | Výstup | LVCMOS, LVTTL |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Výška | 0.032" (0.80mm) | Funkce | Enable/Disable |
| Frekvenční stabilita (celkem) | ±20ppm | Frekvenční stabilita | ±20ppm |
| Detailní popis | XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead | Proud - Supply (Max) | 4.5mA |
| Základní rezonátor | MEMS | K dispozici Frekvenční rozsah | 1MHz ~ 110MHz |