domů > produkty > Krystaly, oscilátory, rezonátory > Programovatelné oscilátory > SIT8924BER3-33N
SIT8924BER3-33N
SIT8924BER3-33N
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT8924BER3-33N s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SIT8924BER3-33N
Výrobce SiTime
Popis OSC PROG LVCMOS 3.3V 20PPM SMD
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number SIT8924BER3-33N Výrobce SiTime
Popis OSC PROG LVCMOS 3.3V 20PPM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Krystaly, oscilátory, rezonátory Napětí - Supply 3.3V
Typ XO (Standard) Spread Spectrum šířky pásma -
Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Série SiT8924B
Paket / krabice 4-SMD, No Lead Výstup LVCMOS, LVTTL
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Výška 0.032" (0.80mm) Funkce -
Frekvenční stabilita (celkem) ±20ppm Frekvenční stabilita ±20ppm
Detailní popis XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 4.8mA
Základní rezonátor MEMS K dispozici Frekvenční rozsah 1MHz ~ 110MHz