SIT9002AC-23N25DQ
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT9002AC-23N25DQ s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SIT9002AC-23N25DQ |
|---|---|
| Výrobce | SiTime |
| Popis | OSC PROG LVDS DWN SPRD 2.5V SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | SIT9002AC-23N25DQ | Výrobce | SiTime |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC PROG LVDS DWN SPRD 2.5V SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 2.5V |
| Typ | XO (Standard) | Spread Spectrum šířky pásma | -1.00%, Down Spread |
| Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) | Série | SiT9002 |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | 6-SMD, No Lead |
| Výstup | LVDS | Provozní teplota | -20°C ~ 70°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška | 0.031" (0.79mm) |
| Funkce | - | Frekvenční stabilita (celkem) | - |
| Frekvenční stabilita | ±25ppm | Detailní popis | XO (Standard) LVDS 1MHz ~ 199MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead |
| Proud - Supply (Max) | 77mA | Základní rezonátor | MEMS |
| K dispozici Frekvenční rozsah | 1MHz ~ 199MHz |