domů > produkty > Krystaly, oscilátory, rezonátory > Programovatelné oscilátory > SIT9002AI-18N25EG
SIT9002AI-18N25EG
SIT9002AI-18N25EG
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT9002AI-18N25EG s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SIT9002AI-18N25EG
Výrobce SiTime
Popis OSC PROG LVPECL CTR SPRD 2.5V
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number SIT9002AI-18N25EG Výrobce SiTime
Popis OSC PROG LVPECL CTR SPRD 2.5V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 8576 pcs Datový list SIT9002 Datasheet
Kategorie Krystaly, oscilátory, rezonátory Napětí - Supply 2.5V
Typ XO (Standard) Spread Spectrum šířky pásma ±1.00%, Center Spread
Velikost / Rozměry 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Série SiT9002
hodnocení - programovatelný Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Obal Bulk Paket / krabice 6-SMD, No Lead
Výstup LVPECL Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška 0.031" (0.79mm)
Funkce Enable/Disable Frekvenční stabilita (celkem) -
Frekvenční stabilita ±50ppm Detailní popis XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Proud - Supply (Max) 84mA Proud - Supply (Vypnout) (Max) 10µA
Základní rezonátor MEMS K dispozici Frekvenční rozsah 1MHz ~ 220MHz