domů > produkty > Krystaly, oscilátory, rezonátory > Programovatelné oscilátory > SIT9002AI-23N33DK
SIT9002AI-23N33DK
SIT9002AI-23N33DK
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT9002AI-23N33DK s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SIT9002AI-23N33DK
Výrobce SiTime
Popis OSC PROG LVDS CTR SPRD 3.3V SMD
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number SIT9002AI-23N33DK Výrobce SiTime
Popis OSC PROG LVDS CTR SPRD 3.3V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 11995 pcs Datový list SIT9002 Datasheet
Kategorie Krystaly, oscilátory, rezonátory Napětí - Supply 3.3V
Typ XO (Standard) Spread Spectrum šířky pásma ±2.00%, Center Spread
Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Série SiT9002
hodnocení - programovatelný Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Obal Bulk Paket / krabice 6-SMD, No Lead
Výstup LVDS Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška 0.031" (0.79mm)
Funkce - Frekvenční stabilita (celkem) -
Frekvenční stabilita ±50ppm Detailní popis XO (Standard) LVDS 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead
Proud - Supply (Max) 85mA Základní rezonátor MEMS
K dispozici Frekvenční rozsah 1MHz ~ 220MHz