SIT9002AI-48H25ET
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT9002AI-48H25ET s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SIT9002AI-48H25ET |
|---|---|
| Výrobce | SiTime |
| Popis | OSC PROG HCSL DWN SPRD 2.5V SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
Product parameter
| Part Number | SIT9002AI-48H25ET | Výrobce | SiTime |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC PROG HCSL DWN SPRD 2.5V SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 7669 pcs | Datový list | SIT9002 Datasheet |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 2.5V |
| Typ | XO (Standard) | Spread Spectrum šířky pásma | -2.00%, Down Spread |
| Velikost / Rozměry | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) | Série | SiT9002 |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | 6-SMD, No Lead |
| Výstup | HCSL | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška | 0.039" (1.00mm) |
| Funkce | Enable/Disable | Frekvenční stabilita (celkem) | - |
| Frekvenční stabilita | ±50ppm | Detailní popis | XO (Standard) HCSL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead |
| Proud - Supply (Max) | 80mA | Proud - Supply (Vypnout) (Max) | 10µA |
| Základní rezonátor | MEMS | K dispozici Frekvenční rozsah | 1MHz ~ 220MHz |