SIT9003AC-3-28SO
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT9003AC-3-28SO s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SIT9003AC-3-28SO |
|---|---|
| Výrobce | SiTime |
| Popis | OSC PROG LVCMOS DWN SPRD 2.8V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | SIT9003AC-3-28SO | Výrobce | SiTime |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC PROG LVCMOS DWN SPRD 2.8V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 72190 pcs | Datový list | SiT9003SIT9003 Programmable Part Number Guide |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 2.8V |
| Typ | XO (Standard) | Spread Spectrum šířky pásma | -0.50%, Down Spread |
| Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) | Série | SiT9003 |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | 4-SMD, No Lead |
| Výstup | LVCMOS, LVTTL | Provozní teplota | -20°C ~ 70°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška | 0.031" (0.79mm) |
| Funkce | Standby | Frekvenční stabilita (celkem) | ±50ppm |
| Frekvenční stabilita | ±50ppm | Detailní popis | XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V Standby 4-SMD, No Lead |
| Proud - Supply (Max) | 4.1mA | Proud - Supply (Vypnout) (Max) | 2.2µA |
| Základní rezonátor | MEMS | K dispozici Frekvenční rozsah | 1MHz ~ 110MHz |