SIT9005ACA1H-33EB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT9005ACA1H-33EB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SIT9005ACA1H-33EB |
Product parameter
| Part Number | SIT9005ACA1H-33EB | Výrobce | SiTime |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC MEMS | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 15206 pcs | Datový list | SiT9005 |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | SSXO | Spread Spectrum šířky pásma | ±0.25%, Center Spread |
| Velikost / Rozměry | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) | Série | SIT9005 |
| Paket / krabice | 4-SMD, No Lead | Výstup | LVCMOS |
| Provozní teplota | -20°C ~ 70°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Výška | 0.030" (0.76mm) | Funkce | Enable/Disable |
| Frekvenční stabilita (celkem) | - | Frekvenční stabilita | ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm |
| Detailní popis | SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead | Proud - Supply (Max) | 6.5mA |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | 6.5mA | Základní rezonátor | MEMS |
| K dispozici Frekvenční rozsah | 1MHz ~ 141MHz |