domů > produkty > Krystaly, oscilátory, rezonátory > Programovatelné oscilátory > SIT9005ACE7D-25SE
SIT9005ACE7D-25SE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT9005ACE7D-25SE s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SIT9005ACE7D-25SE
Výrobce SiTime
Popis OSC MEMS
(v amerických dolarech)
1 pcs
Product parameter
Part Number SIT9005ACE7D-25SE Výrobce SiTime
Popis OSC MEMS Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 12881 pcs Datový list SiT9005
Kategorie Krystaly, oscilátory, rezonátory Napětí - Supply 2.5V
Typ SSXO Spread Spectrum šířky pásma -1.29%, Down Spread
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Série SIT9005
hodnocení - programovatelný Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Paket / krabice 4-SMD, No Lead Výstup LVCMOS
Provozní teplota -20°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Výška 0.030" (0.76mm) Funkce Standby
Frekvenční stabilita (celkem) - Frekvenční stabilita ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
Detailní popis SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 4-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 6.5mA
Proud - Supply (Vypnout) (Max) 4.3µA Základní rezonátor MEMS
K dispozici Frekvenční rozsah 1MHz ~ 141MHz