domů > produkty > Krystaly, oscilátory, rezonátory > Programovatelné oscilátory > SIT9005ACL1H-28SC
SIT9005ACL1H-28SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT9005ACL1H-28SC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SIT9005ACL1H-28SC
Výrobce SiTime
Popis OSC MEMS
(v amerických dolarech)
1 pcs
Product parameter
Part Number SIT9005ACL1H-28SC Výrobce SiTime
Popis OSC MEMS Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 15969 pcs Datový list SiT9005
Kategorie Krystaly, oscilátory, rezonátory Napětí - Supply 2.8V
Typ SSXO Spread Spectrum šířky pásma ±0.39%, Center Spread
Velikost / Rozměry 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Série SIT9005
hodnocení - programovatelný Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Paket / krabice 4-SMD, No Lead Výstup LVCMOS
Provozní teplota -20°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Výška 0.030" (0.76mm) Funkce Standby
Frekvenční stabilita (celkem) - Frekvenční stabilita ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
Detailní popis SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.8V Standby 4-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 6.5mA
Proud - Supply (Vypnout) (Max) 4.3µA Základní rezonátor MEMS
K dispozici Frekvenční rozsah 1MHz ~ 141MHz