domů > produkty > Krystaly, oscilátory, rezonátory > Programovatelné oscilátory > SIT9005ACL2D-33SM
SIT9005ACL2D-33SM
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT9005ACL2D-33SM s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SIT9005ACL2D-33SM
Výrobce SiTime
Popis OSC MEMS
(v amerických dolarech)
1 pcs
Product parameter
Part Number SIT9005ACL2D-33SM Výrobce SiTime
Popis OSC MEMS Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 13434 pcs Datový list SiT9005
Kategorie Krystaly, oscilátory, rezonátory Napětí - Supply 3.3V
Typ SSXO Spread Spectrum šířky pásma -3.45%, Down Spread
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Série SIT9005
hodnocení - programovatelný Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Paket / krabice 4-SMD, No Lead Výstup LVCMOS
Provozní teplota -20°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Výška 0.030" (0.76mm) Funkce Standby
Frekvenční stabilita (celkem) - Frekvenční stabilita ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
Detailní popis SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 4-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 6.5mA
Proud - Supply (Vypnout) (Max) 4.3µA Základní rezonátor MEMS
K dispozici Frekvenční rozsah 1MHz ~ 141MHz