domů > produkty > Krystaly, oscilátory, rezonátory > Programovatelné oscilátory > SIT9005AIB2H-28SL
SIT9005AIB2H-28SL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT9005AIB2H-28SL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SIT9005AIB2H-28SL
Product parameter
Part Number SIT9005AIB2H-28SL Výrobce SiTime
Popis OSC MEMS Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 14621 pcs Datový list SiT9005
Kategorie Krystaly, oscilátory, rezonátory Napětí - Supply 2.8V
Typ SSXO Spread Spectrum šířky pásma ±1.545%, Center Spread
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Série SIT9005
hodnocení - programovatelný Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Paket / krabice 4-SMD, No Lead Výstup LVCMOS
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Výška 0.030" (0.76mm) Funkce Standby
Frekvenční stabilita (celkem) - Frekvenční stabilita ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
Detailní popis SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.8V Standby 4-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 6.5mA
Proud - Supply (Vypnout) (Max) 4.3µA Základní rezonátor MEMS
K dispozici Frekvenční rozsah 1MHz ~ 141MHz