domů > produkty > Krystaly, oscilátory, rezonátory > Programovatelné oscilátory > SIT9005AIL7H-18NA
SIT9005AIL7H-18NA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT9005AIL7H-18NA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SIT9005AIL7H-18NA
Product parameter
Part Number SIT9005AIL7H-18NA Výrobce SiTime
Popis OSC MEMS Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 11763 pcs Datový list SiT9005
Kategorie Krystaly, oscilátory, rezonátory Napětí - Supply 1.8V
Typ SSXO Spread Spectrum šířky pásma ±0.125%, Center Spread
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Série SIT9005
hodnocení - programovatelný Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Paket / krabice 4-SMD, No Lead Výstup LVCMOS
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Výška 0.030" (0.76mm) Funkce -
Frekvenční stabilita (celkem) - Frekvenční stabilita ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
Detailní popis SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 5.5mA
Základní rezonátor MEMS K dispozici Frekvenční rozsah 1MHz ~ 141MHz