SIT9120AI-2CF-25E166.000000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT9120AI-2CF-25E166.000000T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SIT9120AI-2CF-25E166.000000T |
|---|---|
| Výrobce | SiTime |
| Popis | -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 2.5V, 1 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SIT9120AI-2CF-25E166.000000T | Výrobce | SiTime |
|---|---|---|---|
| Popis | -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 2.5V, 1 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 39721 pcs | Datový list | SiT9120 Datasheet |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Série | * | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 6-SMD, No Lead | Ostatní jména | 1473-25994-2 SIT9120AI-2CF-25E166.000000T-ND |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.032" (0.80mm) | Detailní popis | Oscillator 6-SMD, No Lead |