SIT9120AI-2CF-33S200.000000X
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT9120AI-2CF-33S200.000000X s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SIT9120AI-2CF-33S200.000000X |
|---|---|
| Výrobce | SiTime |
| Popis | -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 3.3V, 2 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 250 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SIT9120AI-2CF-33S200.000000X | Výrobce | SiTime |
|---|---|---|---|
| Popis | -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 3.3V, 2 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 31324 pcs | Datový list | SiT9120 Datasheet |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Série | * | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 6-SMD, No Lead | Ostatní jména | 1473-26295-2 SIT9120AI-2CF-33S200.000000X-ND |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.032" (0.80mm) | Detailní popis | Oscillator 6-SMD, No Lead |