SIT9120AI-2DF-33E25.000000X
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT9120AI-2DF-33E25.000000X s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SIT9120AI-2DF-33E25.000000X |
|---|---|
| Výrobce | SiTime |
| Popis | OSC MEMS 25.0000MHZ LVDS SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 250 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SIT9120AI-2DF-33E25.000000X | Výrobce | SiTime |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC MEMS 25.0000MHZ LVDS SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 25365 pcs | Datový list | SiT9120 Datasheet |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | XO (Standard) | Velikost / Rozměry | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Série | SiT9120 | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 6-SMD, No Lead |
| Výstup | LVDS | Ostatní jména | 1473-28438-2 SIT9120AI-2DF-33E25.000000X-ND |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 5 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Funkce | Enable/Disable | Frekvenční stabilita | ±10ppm |
| Frekvence | 25MHz | Detailní popis | 25MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead |
| Proud - Supply (Max) | 55mA | Proud - Supply (Vypnout) (Max) | 35mA |