SIT9121AI-2DF-25E25.000000Y
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT9121AI-2DF-25E25.000000Y s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SIT9121AI-2DF-25E25.000000Y |
|---|---|
| Výrobce | SiTime |
| Popis | OSC MEMS 25.0000MHZ LVDS SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SIT9121AI-2DF-25E25.000000Y | Výrobce | SiTime |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC MEMS 25.0000MHZ LVDS SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 2.5V |
| Typ | XO (Standard) | Velikost / Rozměry | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |