8D025W11SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 8D025W11SA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 8D025W11SA |
|---|---|
| Výrobce | Souriau Connection Technology |
| Popis | 8D 11C 2#20 9#10 SKT RECP |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
Product parameter
| Part Number | 8D025W11SA | Výrobce | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 454 pcs | Datový list | 8D025W11SA-C Drawing8D Series Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Crimp | stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 25-11 |
| Materiál skeletu | Aluminum | Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Série | MIL-DTL-38999 Series III, 8D | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 1792-3849 | Orientace | A |
| Provozní teplota | -65°C ~ 175°C | Počet poloh | 11 |
| Typ montáže | Panel Mount | montážní Feature | Flange |
| Materiál hořlavosti Rating | - | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Ochrana proti vniknutí | IP67 - Dust Tight, Waterproof | Funkce | - |
| upevňovací Type | Threaded | Detailní popis | 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp |
| Jmenovitá hodnota proudu | 7.5A, 33A | Materiál kontaktu | Copper Alloy |