8D025W43SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 8D025W43SA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 8D025W43SA |
|---|---|
| Výrobce | Souriau Connection Technology |
| Popis | 8D 43C 23#20 20#16 SKT RECP |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
Product parameter
| Part Number | 8D025W43SA | Výrobce | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 1135 pcs | Datový list | 8D Series Catalog8D025W43SA-C Drawing |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Crimp | stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 25-43 |
| Materiál skeletu | Aluminum | Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Série | MIL-DTL-38999 Series III, 8D | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 1792-3980 | Orientace | A |
| Provozní teplota | -65°C ~ 175°C | Počet poloh | 43 |
| upevňovací Type | Threaded | Detailní popis | 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp |
| Jmenovitá hodnota proudu | 7.5A, 13A | Materiál kontaktu | Copper Alloy |