8D125F43PA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 8D125F43PA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 8D125F43PA |
|---|---|
| Výrobce | Souriau Connection Technology |
| Popis | 8D 43C 23#20 20#16 PIN RECP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
Product parameter
| Part Number | 8D125F43PA | Výrobce | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | 8D 43C 23#20 20#16 PIN RECP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1062 pcs | Datový list | 8D125F43PA-C Drawing8D Series Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Crimp | stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 25-43 |
| Materiál skeletu | Aluminum | Shell Finish | Nickel |
| Série | MIL-DTL-38999 Series III, 8D | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 1792-6346 | Orientace | A |
| Provozní teplota | -65°C ~ 200°C | Počet poloh | 43 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) | montážní Feature | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vložte materiál | Thermoplastic |
| Ochrana proti vniknutí | IP67 - Dust Tight, Waterproof | Funkce | - |
| upevňovací Type | Threaded | Detailní popis | 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp |
| Jmenovitá hodnota proudu | 7.5A, 13A | Materiál kontaktu | Copper Alloy |