8D519W11PC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 8D519W11PC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 8D519W11PC |
|---|---|
| Výrobce | Souriau Connection Technology |
| Popis | 8D 11C 11#16 PIN PLUG |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
Product parameter
| Part Number | 8D519W11PC | Výrobce | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 1662 pcs | Datový list | 8D519W11PC-C Drawing8D Series Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Crimp | stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 19-11 |
| Materiál skeletu | Aluminum | Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Série | MIL-DTL-38999 Series III, 8D | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 1792-9574 | Orientace | C |
| Provozní teplota | -65°C ~ 175°C | Počet poloh | 11 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) | montážní Feature | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Ochrana proti vniknutí | IP67 - Dust Tight, Waterproof | Funkce | Coupling Nut |
| upevňovací Type | Threaded | Detailní popis | 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp |
| Jmenovitá hodnota proudu | 13A | Materiál kontaktu | Copper Alloy |