8D523F53PC-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 8D523F53PC-LC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 8D523F53PC-LC |
|---|---|
| Výrobce | Souriau Connection Technology |
| Popis | CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
Product parameter
| Part Number | 8D523F53PC-LC | Výrobce | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1672 pcs | Datový list | 8D523F53PC-C Drawing8D Series Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Typ | For Male Pins |
| stínění | Shielded | Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 23-53 | Materiál skeletu | Aluminum |
| Shell Finish | Nickel | Série | MIL-DTL-38999 Series III, 8D |
| Obal | Bulk | Ostatní jména | 1792-10365 |
| Orientace | C | Provozní teplota | -65°C ~ 200°C |
| Počet poloh | 53 | Poznámka | Contacts Not Included |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) | montážní Feature | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vložte materiál | Thermoplastic |
| Ochrana proti vniknutí | IP67 - Dust Tight, Waterproof | Zahrnuje | - |
| pouzdro Color | Silver | Funkce | Coupling Nut |
| upevňovací Type | Threaded | Detailní popis | 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut |
| Spojovací materiál matice, pokovování | Aluminum, Nickel | Průměr matice spojky | 1.768" (44.91mm) |