8D725F19PD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 8D725F19PD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 8D725F19PD |
|---|---|
| Výrobce | Souriau Connection Technology |
| Popis | 8D 19C 19#12 PIN J/N |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 8D725F19PD | Výrobce | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | 8D 19C 19#12 PIN J/N | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1090 pcs | Datový list | 8D725F19PD-C Drawing8D Series Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Crimp | stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 25-19 |
| Materiál skeletu | Aluminum | Shell Finish | Nickel |
| Série | MIL-DTL-38999 Series III, 8D | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 1792-13751 | Orientace | D |
| Provozní teplota | -65°C ~ 200°C | Počet poloh | 19 |
| Typ montáže | Panel Mount | montážní Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Materiál hořlavosti Rating | - | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vložte materiál | Thermoplastic |
| Ochrana proti vniknutí | IP67 - Dust Tight, Waterproof | Funkce | - |
| upevňovací Type | Threaded | Detailní popis | 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp |
| Jmenovitá hodnota proudu | 23A | Materiál kontaktu | Copper Alloy |