8D725F37PA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 8D725F37PA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 8D725F37PA |
|---|---|
| Výrobce | Souriau Connection Technology |
| Popis | 8D 37C 37#16 PIN J/N |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 8D725F37PA | Výrobce | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | 8D 37C 37#16 PIN J/N | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 939 pcs | Datový list | MIL-DTL-38999 Series III/EN3645 Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Crimp | stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 25-37 |
| Materiál skeletu | Aluminum | Shell Finish | Nickel |
| Série | MIL-DTL-38999 Series III, 8D | Obal | Bulk |
| Orientace | A | Provozní teplota | -65°C ~ 200°C |
| Počet poloh | 37 | Typ montáže | Panel Mount |
| montážní Feature | Bulkhead - Front Side Nut | Materiál hořlavosti Rating | - |
| Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks | Vložte materiál | Thermoplastic |
| Ochrana proti vniknutí | IP67 - Dust Tight, Waterproof | Funkce | - |
| upevňovací Type | Threaded | Detailní popis | 37 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp |
| Jmenovitá hodnota proudu | 13A | Materiál kontaktu | Copper Alloy |