8LT321Z39SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 8LT321Z39SA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 8LT321Z39SA |
|---|---|
| Výrobce | Souriau Connection Technology |
| Popis | 8LT 39C 37#20 2#16 SKT RECP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
Product parameter
| Part Number | 8LT321Z39SA | Výrobce | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | 8LT 39C 37#20 2#16 SKT RECP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1258 pcs | Datový list | 8LT Series Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Crimp | stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 21-39 |
| Materiál skeletu | Aluminum Alloy | Shell Finish | Black Zinc Nickel |
| Série | MIL-DTL-38999 Series I, 8LT | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 1792-17651 | Orientace | A |
| Provozní teplota | -65°C ~ 175°C | Počet poloh | 39 |
| Typ montáže | Panel Mount | montážní Feature | Flange |
| Materiál hořlavosti Rating | - | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vložte materiál | Thermoplastic |
| Ochrana proti vniknutí | Environment Resistant | Funkce | - |
| upevňovací Type | Bayonet Lock | Detailní popis | 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp |
| Jmenovitá hodnota proudu | 7.5A, 13A | Materiál kontaktu | Copper Alloy |