8LT325B43PD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 8LT325B43PD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 8LT325B43PD |
|---|---|
| Výrobce | Souriau Connection Technology |
| Popis | 8LT 43C 23#20 20#16 PIN RECP |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
Product parameter
| Part Number | 8LT325B43PD | Výrobce | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 1119 pcs | Datový list | 8LT Series Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Crimp | stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 25-43 |
| Materiál skeletu | Aluminum Alloy | Shell Finish | Olive Green Cadmium |
| Série | MIL-DTL-38999 Series I, 8LT | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 1792-18165 | Orientace | D |
| Provozní teplota | -65°C ~ 175°C | Počet poloh | 43 |
| Typ montáže | Panel Mount | montážní Feature | Flange |
| Materiál hořlavosti Rating | - | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Ochrana proti vniknutí | Environment Resistant | Funkce | - |
| upevňovací Type | Bayonet Lock | Detailní popis | 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp |
| Jmenovitá hodnota proudu | 7.5A, 13A | Materiál kontaktu | Copper Alloy |