8LT325F43SC-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 8LT325F43SC-LC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 8LT325F43SC-LC |
|---|---|
| Výrobce | Souriau Connection Technology |
| Popis | CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
Product parameter
| Part Number | 8LT325F43SC-LC | Výrobce | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1416 pcs | Datový list | 8LT Series Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Typ | For Female Sockets |
| stínění | Unshielded | Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 25-43 | Materiál skeletu | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Nickel | Série | MIL-DTL-38999 Series I, 8LT |
| Obal | Bulk | Ostatní jména | 1792-18430 |
| Orientace | C | Provozní teplota | -65°C ~ 200°C |
| Počet poloh | 43 | Poznámka | Contacts Not Included |
| Typ montáže | Panel Mount | montážní Feature | Flange |
| Materiál hořlavosti Rating | - | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vložte materiál | Thermoplastic |
| Ochrana proti vniknutí | Environment Resistant | Zahrnuje | - |
| pouzdro Color | Silver | Funkce | - |
| upevňovací Type | Bayonet Lock | Detailní popis | 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount |