8LT523F55SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 8LT523F55SC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 8LT523F55SC |
|---|---|
| Výrobce | Souriau Connection Technology |
| Popis | 8LT 55C 55#20 SKT PLUG |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
Product parameter
| Part Number | 8LT523F55SC | Výrobce | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | 8LT 55C 55#20 SKT PLUG | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 901 pcs | Datový list | 8LT Series Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Crimp | stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 23-55 |
| Materiál skeletu | Aluminum Alloy | Shell Finish | Nickel |
| Série | MIL-DTL-38999 Series I, 8LT | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 1792-20775 | Orientace | C |
| Provozní teplota | -65°C ~ 200°C | Počet poloh | 55 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) | montážní Feature | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vložte materiál | Thermoplastic |
| Ochrana proti vniknutí | Environment Resistant | Funkce | Coupling Nut |
| upevňovací Type | Bayonet Lock | Detailní popis | 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp |
| Jmenovitá hodnota proudu | 7.5A | Materiál kontaktu | Copper Alloy |