8T218B28SC-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 8T218B28SC-LC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 8T218B28SC-LC |
|---|---|
| Výrobce | Souriau Connection Technology |
| Popis | CONN RCPT HSG FMALE 28POS PNL MT |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 8T218B28SC-LC | Výrobce | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT HSG FMALE 28POS PNL MT | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 1499 pcs | Datový list | 8T Series Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Typ | For Female Sockets |
| stínění | Unshielded | Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 18-28 | Materiál skeletu | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Cadmium | Série | MIL-DTL-38999 Series II, 8T |
| Obal | Bulk | Ostatní jména | 1792-24251 |
| Orientace | C | Provozní teplota | -65°C ~ 175°C |
| Počet poloh | 28 | Poznámka | Contacts Not Included |
| Typ montáže | Panel Mount | montážní Feature | Flange |
| Materiál hořlavosti Rating | - | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Ochrana proti vniknutí | Environment Resistant | Zahrnuje | - |
| pouzdro Color | Olive | Funkce | - |
| upevňovací Type | Bayonet Lock | Detailní popis | 28 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount |