8T320B39SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 8T320B39SN s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 8T320B39SN |
|---|---|
| Výrobce | Souriau Connection Technology |
| Popis | 8T 39C 37#20 2#16 SKT RECP |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 8T320B39SN | Výrobce | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 1415 pcs | Datový list | 8T Series Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Crimp | stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 20-39 |
| Materiál skeletu | Aluminum Alloy | Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Série | MIL-DTL-38999 Series II, 8T | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 1792-24858 | Orientace | N (Normal) |
| Provozní teplota | -65°C ~ 175°C | Počet poloh | 39 |
| Typ montáže | Panel Mount | montážní Feature | Flange |
| Materiál hořlavosti Rating | - | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Ochrana proti vniknutí | Environment Resistant | Funkce | - |
| upevňovací Type | Bayonet Lock | Detailní popis | 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp |
| Jmenovitá hodnota proudu | 7.5A, 13A | Materiál kontaktu | Copper Alloy |