domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Kruhové konektory - pouzdra > 8T620F41SN-LC
8T620F41SN-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 8T620F41SN-LC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 8T620F41SN-LC
Výrobce Souriau Connection Technology
Popis CONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINE
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number 8T620F41SN-LC Výrobce Souriau Connection Technology
Popis CONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1536 pcs Datový list 8T Series Catalog
Kategorie Konektory, propojovací kabely Typ For Female Sockets
stínění Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 20-41 Materiál skeletu Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Série MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Obal Bulk Ostatní jména 1792-26023
Orientace N (Normal) Provozní teplota -65°C ~ 200°C
Počet poloh 41 Poznámka Contacts Not Included
Typ montáže Free Hanging (In-Line) montážní Feature -
Materiál hořlavosti Rating - Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložte materiál Thermoplastic
Ochrana proti vniknutí Environment Resistant Zahrnuje -
pouzdro Color Silver Funkce Coupling Nut
upevňovací Type Bayonet Lock Detailní popis 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Spojovací materiál matice, pokovování Aluminum Alloy, Nickel Průměr matice spojky 1.529" (38.83mm)