D38999/20ME26PA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit D38999/20ME26PA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | D38999/20ME26PA |
|---|---|
| Výrobce | Souriau Connection Technology |
| Popis | MILDTL 38999 III WALL MOUNT |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | D38999/20ME26PA | Výrobce | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | MILDTL 38999 III WALL MOUNT | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1969 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Crimp | stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | E | Shell Size - Insert | 17-26 |
| Materiál skeletu | Composite | Shell Finish | Nickel |
| Série | Military, MIL-DTL-38999 Series III | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 874D38999/20ME26PA | Orientace | A |
| Provozní teplota | -65°C ~ 200°C | Počet poloh | 26 |
| Typ montáže | Panel Mount | montážní Feature | Flange |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál hořlavosti Rating | - |
| Vložte materiál | Thermoplastic | Ochrana proti vniknutí | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Funkce | - | upevňovací Type | Threaded |
| Detailní popis | 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp | Jmenovitá hodnota proudu | 7.5A |