JBXER3G18MCSDSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit JBXER3G18MCSDSR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | JBXER3G18MCSDSR |
|---|---|
| Výrobce | Souriau Connection Technology |
| Popis | CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 25 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | JBXER3G18MCSDSR | Výrobce | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1496 pcs | Datový list | JBX Series Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | 660V |
| Ukončení | Crimp | stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 3 |
| Materiál skeletu | Brass | Shell Finish | Chrome over Nickel |
| Série | JBX | Obal | Bulk |
| Orientace | G | Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Počet poloh | 18 | Typ montáže | Panel Mount |
| montážní Feature | Bulkhead - Rear Side Nut | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Výrobní standardní doba výroby | 17 Weeks |
| Ochrana proti vniknutí | IP40 | Funkce | - |
| upevňovací Type | Push-Pull | Detailní popis | 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold |
| Jmenovitá hodnota proudu | 7A | Materiál kontaktu | - |